Günhar İnşaat

Başta Ankara olmak üzere uzun yıllardan beri kaliteden ödün vermeden üretim yapmayı bir gelenek haline getirmiş olan Günhar İnşaat deneyimli, iyi eğitimli çalışanları ve tüm Türkiye’ye yayılmış yetkili servis ağı ile soğuk zincirin her safhasında hizmet vermek için sizleri beklemektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklılık. En uygun maliyet. Tam zamanında teslimat. Hatasız ürün kalitesine ulaşma. Kurumsallaşmayı sürekli kılmak. Rekabette mutlak başarı sağlamak. Dinamik kalite anlayışı tam güvenirlik. Şeffaf, paylaşımcı, toplam kalite hedefi. Müşteri maliyetlerinin düşürülmesinde yardımcı olmak. Tüm çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir ortam yaratmak. Müşteri hedeflerine ve beklentilerine göre büyüme ve yatırım planlarını yönetmek. Müşteri sorunlarının çözümünde işbirliğini benimseyerek kalıcı çözümler üreterek müşteri sorunlarının giderilmesinde katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Yerel ve uluslar arası piyasalarda profesyonel kadrolarla ısıtma soğutma ve telekomünikasyon sektörlerinde, müşteri isteklerinin karşılanması, müşteri odaklı, kaliteli üretim gerçekleştirilmesi, sektörde lider duruma gelinmesi.

Kalite Politikamız

Toplam kalite hedeflerini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmak. Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda, tüm süreçlerimizdeki verimliliği uluslar arası alanlarda rekabet edebilecek seviyeye yükseltmek. Sürekli iyileştirmeyi esas alarak, sıfır hatayı hedeflemek. Çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamı sağlamak, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemek.

TOP